Projekty komunitního spolku CEDR

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

Projekt „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“ CZ.1.04/2.1.00/70.00038

CEDR je partnerskou organizací Úřadu práce ČR v projektu Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje pro lokalitu Varnsdorf

Od 1. 7. 2014 na základě podepsané smlouvy spolupracujeme s Úřadem práce ČR, konkrétně s jeho krajskou pobočkou v Ústí nad Labem při realizaci individuálního grantového projektu „Sociálně vyloučené lokality Ústeckého kraje“, reg.č. : CZ.1.04/2.1.00/70.00038.

Spolek se v úvodu spolupráce podílel na vyhledání vhodných prostor ve Varnsdorfu pro informační poradenské centrum . Během realizace projektu pak prostřednictvím svých terénních pracovníků pomáhá vytipovat vhodné kandidáty na účast v projektu, předat jim informace o projektových aktivitách a zprostředkovat kontakt s odbornou poradkyní.

„Získání a udržení si zaměstnání je nejúčinnějším receptem k nalezení východiska z tíživé situace jak pro klienty našich služeb, tak pro ostatní dlouhodobě nezaměstnané uchazeče o zaměstnání.“ míní předseda spolku Miroslav Řebíček a dodává: „Díky participaci Úřadu práce a organizací poskytujících terénní programy v sociálně vyloučených lokalitách, je možné podporu a asistenci v rámci projektu směřovat tam, kam je potřeba“.

Od 1. 9. 2014 je působnost projektu rozšířena rovněž do města Chřibská a obcí Jiřetín pod Jedlovou a Rybniště.

Kontakt:
Marta Saganová
Poradce pro cílovou skupinu
Tel.: 778 470 343
E-mail: marta.saganova@ul.mpsv.cz

Cíle projektu:

Cílem projektu je pomoci lidem ze sociálně vyloučených lokalit v Ústeckém kraji s překonáním obtíží, jenž jim brání v úspěšném uplatnění na trhu práce.

O NÁS

„Chceme být doma v regionu, v němž se nacházíme, proto v něm pomáháme vytvářet rovnováhu v sociální oblasti. Pomocí realizace činností a za využití zdrojů, které jsou v daný okamžik a v daném místě k dispozici. Činnosti realizujeme excelentně a profesionálně pro všechny, jichž se naše činnosti dotýkají, na základě hodnot svobody člověka.“

KONTAKT NA NÁS

CEDR – komunitní spolek
Sídlo spolku:
Křižíkova 918/32
407 46 Krásná Lípa
Telefon, fax: 775 233 703
Datová schránka: 7w7eyir
Email: info@os-cedr.cz