Projekty komunitního spolku CEDR

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

Fotokroužek Amari centra

Projekt Fotokroužek Amari centra navazuje na aktivity sdružení určené dětem a mládeži ohroženým sociálním vyloučením realizované v Krásné Lípě od roku 2009, viz zde.

Do volnočasové činnosti fotokroužku se mají možnost zapojit děti a mládež ve věku 6-26 let ve třech městech Šluknovského výběžku, v Rumburku, Varnsdorfu a Šluknově.

 

Tisková Zpráva k projektu Fotokroužek Amari centra.

V červnu 2012 byla zahájena realizace projektu „Fotokroužek Amari centra“.

CEDR – komunitní centrum, občanské sdružení projekt realizuje za finanční podpory Ústeckého kraje a MŠMT.

Možnost zapojit se do kreativní činnosti fotokroužku budou mít děti a mladí lidé ve věku 6 až 26 let ohrožení sociálním vyloučením hned ve třech městech v regionu Šluknovského výběžku – ve Varnsdorfu, Rumburku a Šluknově.

Zkušení lektoři pomohou účastníkům získat znalost a dovednost obsluhy digitálních fotoaparátů, naučí je fotografie dále upravovat a publikovat.

Zdařilé fotografie si veřejnost bude moci prohlédnout na chystaných výstavách.

– –

Aktuálně:
Po prázdninové přestávce začínáme opět v září!!!!

– –

Děti zvládly základy fotografování, nyní chystají výstavy

Tři skupiny dětí a mladých lidí, tři města Šluknovského výběžku a tři výstavy. Tak je možné velmi stručně shrnout realizaci oblíbené volnočasové aktivity fotokroužku ve městech Varnsdorf, Rumburk a Šluknov.

Tuto mimoškolní zájmovou činnost určenou dětem a mladým lidem ve věku 6 – 26 let ohroženým sociálním vyloučením organizuje a zajišťuje občanské sdružení CEDR – komunitní centrum za finančního přispění Ministerstva školství mládeže a tělovýchovy a Ústeckého kraje.

Fotokroužky na Šluknovsku navštěvují pravidelně čtyři desítky účastníků, kteří již zvládli základy fotografování a našli si své oblíbené motivy. Nyní společně s lektory vybírají nejzdařilejší fotografie pro chystané výstavy, na něž srdečně zveme všechny příznivce fotografování.

Místo konání a datum zahájení výstav:

Varnsdorf, Klub Střelnice, 12. 12.2012

Šluknov, budova MěÚ, 14.12.2012

Rumburk, Domeček na kopečku, 6.1.2013

Podporují nás:

Projekt Fotokroužek Amari centra se uskutečňuje za podpory
MŠMT – 60.000Kč – rok 2012
Ústecký kraj – 30.000Kč – rok 2012

 

O NÁS

„Chceme být doma v regionu, v němž se nacházíme, proto v něm pomáháme vytvářet rovnováhu v sociální oblasti. Pomocí realizace činností a za využití zdrojů, které jsou v daný okamžik a v daném místě k dispozici. Činnosti realizujeme excelentně a profesionálně pro všechny, jichž se naše činnosti dotýkají, na základě hodnot svobody člověka.“

KONTAKT NA NÁS

CEDR – komunitní spolek
Sídlo spolku:
Křižíkova 918/32
407 46 Krásná Lípa
Telefon, fax: 775 233 703
Datová schránka: 7w7eyir
Email: info@os-cedr.cz