Projekty komunitního spolku CEDR

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

Kavárna U Frinda, sociální podnik

Vítáme  Vás  v  naší kavárně, která je sociálním podnikem.  Příběh naší kavárny Vám budeme vyprávět na náměstí v Krásné Lípě, bráně do národního parku České Švýcarsko, kde sídlíme v nejstarší historické budově. Máme kvalitní produkty, přátelské prostředí a příjemnou obsluhu. V  kavárně vytváříme pracovní příležitosti  s adekvátní  psychosociální a  pracovní  podporou  pro osoby se zdravotním postižením.

Naší práci děláme rádi, s elánem, a jak nejlépe umíme. Přesto se však může stát, že se nám něco zcela nepodaří.  Prosíme Vás o shovívavost, nebude-li servis perfektní nebo bude-li vyřízení Vaší objednávky trvat déle.

 

O NÁS

„Chceme být doma v regionu, v němž se nacházíme, proto v něm pomáháme vytvářet rovnováhu v sociální oblasti. Pomocí realizace činností a za využití zdrojů, které jsou v daný okamžik a v daném místě k dispozici. Činnosti realizujeme excelentně a profesionálně pro všechny, jichž se naše činnosti dotýkají, na základě hodnot svobody člověka.“

KONTAKT NA NÁS

CEDR – komunitní spolek
Sídlo spolku:
Křižíkova 918/32
407 46 Krásná Lípa
Telefon, fax: 775 233 703
Datová schránka: 7w7eyir
Email: info@os-cedr.cz