Projekty komunitního spolku CEDR

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

KOMUNITNÍ SPOLEK

Projekt „Máme svůj plán“

Nadace EURONISA pomohla klientům azylového domu

Klienti v rumburském azylovém domě, jehož provozovatelem je občanské sdružení CEDR – komunitní centrum, mohou díky finanční podpoře nadačního fondu Euronisa od srpna letošního roku trávit volný čas cvičením a posilováním na novém nářadí a strojích.

Finanční příspěvek na zřízení cvičebního koutku umožnil rozšíření volnočasových aktivit v rámci programů prevence. Současně klienti mohou díky této aktivitě posilovat a prohlubovat správné návyky vedoucí k jejich samostatnosti a posilující jejich sebedůvěru.

Cvičební koutek bude po rekonstrukci objektu azylového domu, který je jediným zařízením zajišťujícím sociální službu Azylové domy ve Šluknovském výběžku, součástí společenské místnosti.

Podpořili nás:

Nadace Euronisa podpořila nákup cvičebního a posilovacího nářadí částkou 10 000 Kč.

O NÁS

„Chceme být doma v regionu, v němž se nacházíme, proto v něm pomáháme vytvářet rovnováhu v sociální oblasti. Pomocí realizace činností a za využití zdrojů, které jsou v daný okamžik a v daném místě k dispozici. Činnosti realizujeme excelentně a profesionálně pro všechny, jichž se naše činnosti dotýkají, na základě hodnot svobody člověka.“

KONTAKT NA NÁS

CEDR – komunitní spolek
Sídlo spolku:
Křižíkova 918/32
407 46 Krásná Lípa
Telefon, fax: 775 233 703
Datová schránka: 7w7eyir
Email: info@os-cedr.cz