Poděkování paní doktorce Jarmile Divišové

Mecenáška paní PhDr. Jarmila Divišová, PhD vytrvale a s velkým elánem podporuje projekty v Azylovém domě v Rumburku, jehož provozovatelem je CEDR – komunitní spolek:

  • tvoření v rukodělné dílně maminek s dětmi
  • dárky na Vánoce
  • vzdělávání v oblasti posilování sociálních kompetencí
  • vaření, hospodaření a zvyšování kompetencí v oblasti vaření a stolování
  • motivační kurzy šití, pomoc dětem při jejich vzdělávacích aktivitách a podpora jejich volnočasových aktivit
  • poznávací výlety

Děkujeme!

Již šestým rokem je mecenáškou našeho Azylového domu v Rumburku, který podporuje finančními dary prostřednictvím Klubu přátel dětí dětských domovů se sídlem v Novém Strašecí. Především je nám však inspirací svým hlubokým pochopením pro lidské osudy a příběhy lidí, zejména dětí a mladých lidí. Odkrývá nám nové pohledy a přístupy v práci s lidmi a setkání s ní je vždy plné nadějí a podpory pro skvělý život. Pro nás je Jarmilkou, která miluje a nezištně podporuje lidi a život v jeho různorodých podobách.

Tímto jsme jí také za CEDR – komunitní spolek nominovali na Cenu Ď 2018, kterou v Plzeňském kraji vyhrála a je nominována do celostátního kola, více na www.cena-d.cz/2018plzenskykrajhotovo.html

O NÁS

„Chceme být doma v regionu, v němž se nacházíme, proto v něm pomáháme vytvářet rovnováhu v sociální oblasti. Pomocí realizace činností a za využití zdrojů, které jsou v daný okamžik a v daném místě k dispozici. Činnosti realizujeme excelentně a profesionálně pro všechny, jichž se naše činnosti dotýkají, na základě hodnot svobody člověka.“

KONTAKT NA NÁS

CEDR – komunitní spolek
Sídlo spolku:
Křižíkova 918/32
407 46 Krásná Lípa
Telefon, fax: 775 233 703
Datová schránka: 7w7eyir
Email: info@os-cedr.cz